DEUTSCH DRAHTHAAR

Re: DEUTSCH DRAHTHAAR

Postod bora sirijus » Sub Avg 11, 2012 9:29 pm

Zuban druze bas radis, rezultati ce sigurno doci. Nisam siguran da kod Sinise nece videti srnjaka, jer kad on oseti kakav je srnjak u kulenu imace Oras posla. pozdrav svima na nasem forumu, Bora Sirijus.

IGORE kad ces u Srbiji?
bora sirijus

Pridružio se: Uto Apr 17, 2012 8:00 pm

Postod Zuban » Sub Avg 11, 2012 9:30 pm

Srbija i nas Srpski Deutsch Drahthaar Klub, imaju svog zastupnika na Hegewald-u 2012. :!: :roll: 8-)
Oras von der Donauleiten :D
Zuban

Pridružio se: Ned Apr 01, 2012 3:16 pm

Postod joksa » Sub Avg 11, 2012 11:03 pm

CESTITAM kolega zubane i zelim vam puno zdravlja i srece na cuvenoj manifestaciji!
joksa

Pridružio se: Ned Apr 15, 2012 9:24 pm

Postod Zuban » Sub Avg 11, 2012 11:36 pm

@ Kolega Joksa=HVALA.... :!: :D Bice potrebno od svega po nesto, a zdravlja i srece ponajvise... ;)
pozdrav i uvek dobar vam pogled. :D

@ Maaa... Boro ubismo se zadnjih dana iz mraka u mrak...dok se nadju povoljne prilike itd., prodje dan koao nista.
A za rezultat, nisam samo ja sam odgovoran... Onaj odozor ce valda nekako ugoditi da je dobro... :?: :!:
Cini/radi dobro i imas pravo da se nadas dobrom... :idea: :D
pozdrav i tebi Boro(Generacijo ;) )...i uvek ti dobar pogled bio. :D
Zuban

Postod lela » Ned Avg 12, 2012 9:32 am

Sve čestitke i puno sreće i uspeha na Hegevaldu vodiču i Oras von der Donauleiten-u. :)
Korisnikov avatar
lela

Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 7:59 am

Postod Zuban » Pon Avg 13, 2012 12:38 am

leia @ Hvala u moje i Orasovo ime :idea: :!: :D
Zuban

Postod viktor » Pon Avg 13, 2012 4:35 pm

Evo fotografije muzljaka starog 12 meseci mog pomocnika u lovu....

AS vom hause UZelac (maks x donnaSlika Veliki pozdrav za ljubitelje NOD Viktor Debeljaca
viktor

Pridružio se: Ned Avg 12, 2012 12:17 pm

Postod Zuban » Sre Avg 15, 2012 8:02 pm

Dobro nam dosao Viktor-e i ugodno se provedi sa nama. pas ti je eksterijerno/vizualno izgleda potpuno u tipu i standardu rase. sto je vec vrlo dobro.poturite jo po koju informaciju, jer mnogi, a ni ja ne poznajemo psa.
pozdrav i uvek vam dobar pogled.
Zuban

Postod Zuban » Sre Avg 15, 2012 8:07 pm

...evo jos par slika iz Arhive, sa mog/naseg, tj, Markovog i mog, a i naseg Kluba, 1. Hegewald-a...:

...Istorijski Trenutak, kada je Predsednik VDD-a i DDWV-a, Dirk Freiherr von Eller-Eberstein, posle samo nekoliko casova, sto je nas Klub primljen za pripravnog clana DDWV-a, odusevljen nasim angazovanjem i nastupom, stekao poverenje u nas, Odnosno da veruje u nas dvoje i uspeh naseg pokreta, tada jos Jugoslovenskog DD Kluba. ...potpuno neocekivano ustao sa Stola i saopstio nam da je ovog trenuta Upravni Odbor, jednoglasno odlucio da nasem Klubu nije potrebna pripravnost i da je nas Klub, iz ovih stopa, Redovan/Ravnopravan clan Internacionalne DD-Porodice, tj, DDWV-a
...dok vam ovo pisem, sav sam se najezio... :oops: :roll: ...kakav je to bio osecaj i dozivljaj, nemogu vam opisati :idea: :!: ...kod nas Rat, Kriza, Beda...niko nas ne smatra Ljudima ili normalnim zivim bicima...svuda nailazimo samo na mrznju, prezir, gadjenj... ...manji smo od Mak-ovog zrna, a odjednom takav gest, takvo poverenje, uvazavanje, cenjenje naseg zalaganja i ideala oko DD-a itd. ...ni danas posle toliko godina, nemam reci... :idea: :!:
...posle Hegewaldovog osnivanja rase, nekih trenutaka posle 2. Svetskog Rata i mozda ujedinjenje dveju Nemacke,mogu sa pravom i ponosom da kazem, sigurno jedan od naj-znacajniji dogadjaj u istoriji VDD-a :idea: :!: ... a u Istoriji DDWV-a, posle osnivanja istog i Nemackog ujedinjenja, sigurno Naj-znacajniji (clap) :idea: :!:

Slika
...2. za nas znacajni Istorijski trenutak, je da smo Marko i ja bili, zastupali nas Klub i Zemlju i polozili Hegewald :!: Marko sa Dan-om vom Balkanhoff a ja sa Kuhls Mumm-om
...ja 1. desno, a Marko Popovic 3. :roll: :giggle:

Slika
...Marko predstavlja svog/naseg Dana na smotri zadnjeg dana Hegewalda.
Slika
...obzirom da smo tih dana Hegewalda stekli mnogo poznanstva i prijateljstva, koja do dans traju, Marku i Danu su neki novi "Fanovi" aplaudirali, tako da je Marko, u fazonu "Umetnika", morao da se klanja pred publikom i "Fanovima" i da gestikulira(improvizuje)... jer drugacije nije mogao sa njima da "prica"... :giggle: (lmao)
Slika
...na zavrsnoj priredbi, Marko na bini, gde su mu uruceni Rodovnik, Diploma, za polozen Hegewald i ostala papirologija... (clap) (handshake)

...da smo zivi i zdravi i uvek nam dobar pogled "Bradonje" (handshake) :grin:

Prijavite ovaj post
Zuban

Postod Zuban » Sre Avg 15, 2012 10:14 pm

Greskom mi je promakla 1. Slika i zato evo je naknadno :oops:
Slika
Zuban

Postod Zuban » Sre Avg 15, 2012 10:17 pm

...samo jos da dodam: ...mi smo tada bili presretni da su nas uopste primili u DDWV-u i nnismo imali nikakav prohtev. Ali je Istorija(i sreca) bila na nasoj strani, da su na tom Skupu bili predstavnici Hrvatske, sa svojim tadasnjim predsednikom KSH, Markom Medarom i jos neke Kolege iz okolnih, nama susedim zemljama, koji su imnali problem, da se adekvatno izraze, jer nisu bratali dobro Nemackim. Posto sam , slucajno, baratao dobro tim jezicima, non-stop sam prevodio i njima celo vece za vecernjim stolom, tj, pre i posle zajednicke vecere, koju inace svako za sebe placa...! No Predsednik, Dirk von Eller Eberstein, je na kraju iz svog dzepa preuzeo racun i plati sve, ako sam dobro spazio, negde oko 1600,-- tadasnjih Maraka!!! ...da bih ja, posle vise od 6 casova prevodjenja i govorenja, po obicaj promukao... :roll: :mrgreen: :giggle: ...i protestova, da i ja imam dusu, jer za to vreme nisam uspeo popiti casu vode, dok su se svi ostali opustili itd. Taj trenutak, kada sam hladno u sred izladanja rekao: Stop...! ...Gospodo, moli disite malo...! Hocu i ja da disem i konacno popijem gutljaj vode! ...vi me celog zauzeste i okupiraste... ...i dok su mi "dopustili" da predahnem, predsednik je sa stola pozvao ostale odgovorne i na kratko otisli do sanka, gde je platio ceh i kratko nesto pricao ili vise gestikulirao sa ostalima iz upravnog odbora i po povratku kod stola zakopcao Sako i zamolio Marka, kao predsednika da ustane. Marko je ustao i takodje zakopcao Sako( :wink: :idea: ) i tada nam je ta odluka saopstena. ...a mi nismo minutima shvatili, sta nam je sada saopsteno, pa smo morali jos jednom da pitamo, da nam potvrde, dali smo mi to dobro razumeli... :roll: (whew) :giggle: (lmao) ...i bilo je vec negde oko 1h posle ponoci... :idea: :grin:
Zuban

Postod Zuban » Sre Avg 29, 2012 8:19 pm

Aca NOD/Wild Sensse... Momci dobro dosli ponovo na temi, predvidjeno za Vas/Nas... ;) :D :D :D ...mislim, posto ste 7 dana na prinudni odmor, mozete sad ovde malo aktivniji da budete. Sta to napisaste ,zivota vam, da vas ovi poslali na odmor ??? Zanimljivo je "posmatrati", kako se to sa sistemom radi. 1. se neko prozove/provocira,po vec poznatom/proverenom sistemu, a onda mu se od istih prijavljuje post i klopka se zatvara... :roll: :cry: :mrgreen:
U sustini sami smo krivi za to, jer imamo svoj forum, za pisanje, ali nam ocigledno nije dovoljan...
Zuban

Postod WILD SENSE » Čet Avg 30, 2012 9:49 am

:D :D :D :D

Odprilike je glasio moj post ovako:
Mrmose ovo ti je poslednja opomena pred iskljucenje :!:
I neuzimaj me vise u usta :!: :!:
Inace ce biti ovako :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=AxrhXdMK ... ce=message

I oni me banovase :D :D :D :D

Pustio je jezicinu previse!
Kad dozvolis da te se Moravci stide onda si znaci dotakao dno kao covek :!: :!: Ja sam "Podunavac" pa se osecam slicno!!!

Pozzz
Korisnikov avatar
WILD SENSE

Pridružio se: Ned Apr 15, 2012 8:04 pm

Postod Zuban » Čet Avg 30, 2012 5:19 pm

Zoki, ponekad se stvarno pitam, dali je covek stvarno toliko Zloban, ili nerazumljiv, ili glup, ili blesav, ili pod uticajem ljudi oko sebe, ili pod uticajem nekog sredstva ili je samo tako rodjen, sto bi mnogo objasnilo i opravdalo, jer u tom slucaju ni ne primecuje sta radi ili sta prica... :idea: :?: :!: Vidi sad , sta je napisao...Ustvari postavio naj-osnovnije stvari, tj, materijal za pocetnike, koji nikad u zivotu nisu imali psa. Uz to sad jos i hvali druge, jer su jedini koji nesto znaju(pored njega naravno), tj, da su svi ostali, blago receno neznalice i nepismeni, koji nisu u stanju da procitaju prosto "uputstvo" koje pise na svakom "pakovanju"... :roll: :lol: :D
Koji "Debilizam" J***-te... :mrgreen: Na ovakve tekstove, potpuno da ostajem bez teksta i neznam dali da se smejem, placem ili Eksplodiram...
Uvek ti dobar pogled, a i psi ce ti sigurno biti zahvalni, :D ovih 7 dana... :idea:
Zuban

Postod WILD SENSE » Čet Avg 30, 2012 10:45 pm

Ma ja kapiram da je on samo jos jedan u nizu klovnova koji se pojave i vreme ih proguta.
Ima takvih bezvrednih likova u svim rasama na zalost! :cry:
I tako nehajem neko vreme sta on lupeta a onda me iznervira kao musica dok spavam :evil: Tako da ako nastavi ovako "Iskreno cu se radovati nasem prvom susretu " ;)

Pozzzzz
Korisnikov avatar
WILD SENSE

Pridružio se: Ned Apr 15, 2012 8:04 pm

PrethodniSledeća

Povratak na NOD (DEUTSCH DRAHTHAAR)